Reference

jedna z největších firem v oblasti projektování, dodávek a montáží elektro a MaR

Musíme uznat, že nás aplikace pro řízení staveb Buldo.cz příjemně překvapila. Používání této aplikace přináší naší společnosti nejen značnou úsporu času a práce, ale také došlo ke zlepšení komunikace s naším týmem i zákazníky. Jsme si jisti, že tímto nástrojem jsme získali řadu výhod a díky tomu jsme mohli posunout naše služby na ještě vyšší úroveň. Elektronický stavební deník Buldo je pro nás ideální nástroj, který nám umožňuje snadný a rychlý přístup k důležitým informacím a díky tomu máme lepší kontrolu nad našimi projekty. Příjemné uživatelské prostředí, dostatek funkcí a velmi přívětivou cenu hodnotíme také velmi kladně.

Ing. Miroslav Kunca, CEO
INELSEV s.r.o.

největší český výrobce oken a dveří, který patří ke špičce také v Evropě

Používáme na zakázku vytvořený produkt „Montážní deník VEKRA“ od firmy Digital build s.r.o. – Buldo.cz , neboť chceme mít komplexní a digitalizovaný přehled o našich montážích. Zároveň pomocí Montážního deníku VEKRA řídíme tok informací s Vekra montážními četami.

Jakub Veselý DiS., Manažer vnitřních procesů a plánování montáží
VEKRA, s.r.o.

realitní developer se zaměřením na menší luxusní projekty

Hledali jsme moderní a účinný nástroj pro správu a dokumentaci našich stavebních projektů, který nám umožní efektivně sledovat a spravovat veškeré informace a procesy. Elektronický stavební deník Buldo pro nás představuje skutečný přelom v naší projektové správě. Jeho uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno ovladatelné a jeho funkcionalita naprosto vyhovuje našim potřebám. Díky tomuto elektronickému stavebnímu deníku máme rychlý a snadný přehled o realizaci našich zakázek, což nám umožňuje lépe koordinovat a řídit naše projekty. Vyzkoušet elektronický stavební deník Buldo doporučujeme každému, kdo hledá funkční a lepší náhradu za papírové stavební deníky.

Jiří Šimáček, jednatel společnosti
ZAKGROUP

Naši spokojení klienti:

Kontakty

DIGITAL BUILD s.r.o.

IČO: 06757642

Purkyňova 792

Velké Přílepy 252 64

 

kancelář:

Kovárenská 233/2a

Praha 6

info@buldo.cz

+420 737 280 800

Chcete aplikaci BULDO vyzkoušet?

Společnost DIGITAL BUILD s.r.o. realizovala projekt r.č. 0380001192 s názvem Online marketing pro projekt Buldo, který je zaměřený na marketingové aktivity a financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.