Změna pořadí staveb

Své stavby si můžete nyní řadit dle Vašich potřeb. Pořadí staveb změníte snadno na počítači nebo notebooku (pořadí staveb nelze měnit na dotykových zařízeních) chycením a přetažením stavby na požadované místo:

Ukázka, jak změnit pořadí staveb v aplikaci Buldo

STATISTIKY

Vylepšili jsme tarif PROFI, abyste měli vždy perfektní přehled o docházce pracovníků, spotřebě materiálu a času, který jednotlivé stroje strávily na stavbě. Tento užitečný a praktický přehled najdete u každé vaší stavby pod záložkou STATISTIKY. 

Nevíte, jak získat přístup k funkci v našem tarifu PROFI, pokud využíváte tarif BASIC nebo STANDARD? Podívejte se na náš videonávod níže a během chvíle budete mít přístup ke všem funkcím, které potřebujete.

VLASTNORUČNÍ PODPIS

Nově můžete ve svém elektronickém stavebním deníku využí možnost vlastnoručního podpisu. Kde ručně podepsat zápis najdete a jak funguje?

Zadání vlastnoručního podpisu v elektronickém stavebním deníku Buldo.
  1. Po uvedení všech potřebných informací do zápisu ve stavebním deníku, si otevřete poslední záložku Vlastnoruční podpis.
  2. Kliknete na tlačítko Vložit vlastnoruční podpis
  3. Vyplníte jméno osoby, která se bude podepisovat a vyberete z nabídky (případně ručně zapíšete) její roli na stavbě. 
  4. Pokud chcete zadat další informace k osobě (kontaktní údaje, IČO apod.), kliknete na Zadat více informací.
  5. Po podpisu dané osoby kliknete na Uložit podpis a je hotovo. 

Na tabletu nebo chytrém telefonu (tedy s dotykovým displejem) vytvoříte dopis pomocí prstu – podepisující se podepíše přímo na displej.

Na počítači (notebooku) vytvoříte podpis pomocí myši (například jako byste to udělali v malování).